מחפשים שירותי ניקיון? הגעתם למקום הנכון. חברת “קליניקס פרימיום” הינה חברה המתמחה במתן שירותי ניקיון ואחזקה לעסקים ולפרטיים. החברה מעמידה לרשותכם מגוון שירותים אמינים ומקצועיים לבית ולמשרד, על כל ציר גדרה – נתניה. בין מגוון שירותיה מאפשרת לכם קליניקס קבלת שירותי הברקה קריסטלית באיכות הגבוהה ביותר.

מה היא ההברקה הקריסטלית?
הברקה קריסטלית היא חוד החנית של עולם הניקיון. הברקה זו היא למעשה תהליך ניקיון חדשני המחדיר מתחת לאריחי הריצוף או המשטח חומר כימי. החומר המוחדר משמש כשכבת הגנה יציבה וחזקה השומרת על הרצפות מפני בלייה ושחיקה לאורך זמן. מלבד שכבת ההגנה, תהליך ההברקה מבצע ניקיון יסודי החושף שכבה חדשה של הריצוף או המשטח. התהליך, למעשה, מרענן את המשטחים ומספק להם מראה חדש, נקי, מרשים ומהודר. כמו כן, בניגוד לפוליש מסוג אחר, הברקה זו משאירה את הרצפות נקיות ומבריקות – אך לא מחליקות. על כן, היא בטיחותית ומומלצת יותר במיוחד בסביבת ילדים.

הברקה קריסטלית מבית קליניקס

ביצוע הברקה זו דורש ידע מקצועי וניסיון רב. לא כל חברת ניקיון משרדים מבינה בתחום פוליש יהלום וההברקה ומכאן שגם אינה בהכרח מחזיקה בציוד הנדרש. חברת “קליניקס”, אשר אושרה ע”י יצאת גדול בשל אמינותה ומקצועיותה, מחזיקה ברשותה ציוד מתקדם המותאם במיוחד לביצוע פוליש והברקה קריסטלית ברמות גימור מושלמות. לחברה חומרי הגנה והברקה ייחודיים, להבטיח כי ישמרו היטב על המשטח שלכם מפני שחיקה ובלייה, לאורך זמן. אנשי הצוות המקצועיים של החברה ישמחו לעמוד לרשותכם ולספק לכם שירות הברקה מסוג קריסטלית ופוליש איכותיים, עמידים ומבריקים במיוחד.
קליניקס – שירות בהתאמה אישית
חברת “קליניקס” מאמינה כי אמינות, מקצועיות ויחס אישי הם הבסיס לשירות מצוין. בשל זאת מעמידה לרשותכם החברה מענה אישי 24 שעות ביממה, ומגוון רחב של שירותי ניקיון ואחזקה המותאמים במיוחד לצרכיכם: שירותי ניקיון למשרדים, שירותי ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון חלונות ,הדברה ועוד. כמו כן, מאפשרת לכם החברה לשלב בין מגוון השירותים בהתאם לצרכיכם. הצטרפו לקהל הלקוחות המרוצים של החברה, ותיהנו גם אתם משירותי ניקיון ברמה אחרת.