בעבר מרבית הפרקטים היו עשויים עץ מלא וניקיונם היה קשה במיוחד. מסיבה זו אנשים רבים העדיפו שלא לרכוש פרקטים, ולהסתפק בריצוף חינני. במהלך השנים האחרונות התפתחה מגמה חדשה אשר החזירה את הפרקטים אל הבתים והמשרדים, במתכונת מעט שונה. החומרים מהם עשויים הפרקטים היום הינם בעיקר חומרים סינטטיים המשווים לפרקט מראה של עץ טבעי. אמנם על אף שקל יותר לנקות פרקטים סינטטיים, גם הם דורשים הברקת פרקט מקצועית אחת לכמה שנים.

מהי הברקת פרקט?
במילים פשוטות, הברקת פרקט היא תהליך ניקוי המבריק, מחדש ומגן על הפרקט מפני שחיקה ובלייה. הברקת פרקט מומלץ במיוחד לביצוע אחת לכמה שנים, מאחר והיא משמרת ומחדשת את הפרקט כך שיישאר מרשים ומהודר כביום התקנתו. כאשר לא מבצעים הברקת פרקט לעיתים תכופות מספיק, הפרקט נשחק ומאבדים ממראהו היוקרתי בקלות. הברקת פרקט מקצועית על ידי מומחים יכולה בהחלט להציל את הפרקט שלכם ולשמר אותו לאורך זמן.

הברקת פרקט מבית “קליניקס” חברת אחזקה וניקיון

הברקת פרקט דורשת ידע מקצועי וניסיון רב, אחרת היא איננה יעילה ועשויה אף להזיק. חברת “קליניקס” הינה חברת אחזקה וניקיון בעלת מוניטין רב ושמה הולך לפניה. החברה נבדקה ואושרה על ידי “יצאת גדול” בזכות אמינות ומקצועיות, היא מעסיקה אנשי מקצוע מהטובים והמנוסים בתחום, ומחזיקה ברשותה ציוד מתקדם וחומרים איכותיים במיוחד. “קליניקס” חברת אחזקה וניקיון מציעה לכם הברקת פרקט מקצועית לבית ולמשרד. הציוד המתקדם ואנשי הצוות המקצועיים של החברה מאפשרים לה לספק לכם שירות יסודי וקפדני, אשר יחדש עבורכם את הפרקט וישמר אותו לאורך זמן.

שירותים נוספים לחוויית ניקיון מושלמת
ב”קליניקס” חברת אחזקה וניקיון מאמינים כי אמינות, מקצועיות ויחס אישי הם מה שמספק שירות מצוין. בשל כך, בנוסף לשירותי הברקת פרקט, מעמידה לרשותכם החברה עוד מגוון רחב של שירותי ניקיון ואחזקה לבית ולמשרד: ניקיון משרדים ,ניקיון אחרי שיפוץ, ניקוי ספות ושטיחים, ניקיון חלונות, קרצוף, פוליש והברקה קריסטלית , ניקוי ספות , שטיחים ועוד. החברה מעמידה לרשותכם את צוות המומחים שלה למתן מענה נרחב ואישי 24 שעות ביממה, ומאפשרת לכם לשלב בין השירותים על פי צרכיכם ובשעות גמישות. כל אלו על מנת שתקבלו חוויית ניקיון מושלמת ומותאמת לכם במיוחד.