הם גורמים לנו להבעות פחד וחרדה, מוציאים מאיתנו קולות טיפשיים וצורמים, והם לא נכחדים אפילו במתקפות גרעיניות – ג’וקים. הם מעופפים וזוחלים, הם קטנים ועצומים, והם אוהבים להפתיע אותנו בארונות בגדים, אמבטיות וכלי מטבח. חברת “קליניקס פרימיום” מעמידה לרשותכם שירותי הדברת ג’וקים בצורה מקצועית לבית ולמשרד. אם גם אתם שותפים לתחושות וסוברים כי לכולנו היה נעים יותר לו מצאו להם הג’וקים מקום מסתור אחר – הזמינו הדברה עוד היום.

הדברה, מתי מומלץ לבצע?
באופן כללי, הדברה כדאי לבצע לפני האביב, אך מומלץ עוד יותר לבצע הדברה כאשר הבית או המשרד ריקים. זאת מאחר והרבה פעמים הדברה דורשת אוורור של המקום לאחר הביצוע ועלולה להפריע לסדר היום. על כן, לאחר שיפוץ או לפני מעבר הם העיתויים המומלצים במיוחד לביצוע הדברה בדירה, בבית או במשרד. אמנם לרוב אנחנו לא ממש בין לבין, ועל כן, עיתויים מומלצים נוספים עבור הדברה הם לפני האביב, ביום או בשעות בהם העובדים כבר אינם במשרד, או כאשר בני הבית בעיסוקיהם.

שירותי הדברה מבית קליניקס

“קליניקס פרימיום” הינה חברת אחזקה וניקיון המחזיקה ברשותה ציוד מכני מתקדם ,חומרים שאינם זרחניים ובעלי תו תקן מחמיר ,החברה ומעסיקה אנשי צוות איכותיים ומקצועיים. הציוד החדשני והייחודי של החברה מאפשר לאנשיה לבצע הדברת ג’וקים ובכלל בצורה מקצועית בכל חלל. הוא מאפשר להם להגיע עד הפינות המוסתרות ביותר, לאמוד על יסודיות וקפדנות ולספק לכם מענה מושלם לאורך זמן עם התחייבות ואחריות . החברה מציעה לכם שירותי הדברת ג’וקים ומזיקים בעזרת הציוד, אנשי המקצוע והחומרים האיכותיים ביותר. שירותי הדברה מבית “קליניקס פרימיום” מאפשרים לכם להשיב את השלווה ולהסיר מלבכם ומביתכם עוד מטרד קטן .
שירותים נוספים בהתאמה אישית
חברת “קליניקס פרימיום” דוגלת כי אמינות, מקצועיות ויחס אישי הם המתכון לשירות מצוין. בדיוק בשל כך, מעמידה לרשותכם החברה עוד מגוון רחב של שירותי ניקיון ואחזקה לבית ולמשרד: ניקוי שטיחים וספות, ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון משרדים, ניקוי חלונות, ניקיון בית חדש ועוד. הצוות המקצועי של החברה ישמח לספק לכם מענה אישי 24 שעות ביממה. החברה מאפשרת לכם לשלב בין שירותי הניקיון השונים, לבחור את המועד הנוח לכם ביותר וליהנות משירותי הדברה וניקיון באיכות שלא הכרתם.