ג’וקים. כנראה בעל החיים המזוהה ביותר עם תנועות לא רצוניות, הבעות גועל, חרדה ובושה – בו זמנית. סביר להניח שאי שם, בפינה רחוקה או במימד אחר, מזיקים הם חיה אהובה. אבל בכאן ועכשיו, כשאתם רואים אותם מעופפים או זוחלים, קטנים או עצומים, בין הכלים במטבח או בין הבגדים בארון – אתם מצטערים שלא הזמנתם חברת הדברה. חברת “קליניקס פרימיום” מעמידה לרשותכם שירותי הדברת ג’וקים לבית ולמשרד, ושלא תגידו שלא ידעתם.

הדברה לג’וקים – מתי כדאי לעשות?
בגדול, עדיף מאוחר מאף פעם. אבל אם כבר שאלתם – עדיף להדביר את הבית או המשרד, לפני שעוברים לגור או מתחילים לעבוד בו. ההדברה דורשת שעות של אוורור המקום לאחר ההדברה, ולעיתים אף מספר ימים. על כן, עדיף לבצע הדברת מזיקים מוקדם ככל הניתן. אך זכרו, כי גם אם נזכרתם מאוחר, עדיף לבצע הדברת ג’וקים מאוחר מאשר אף פעם, ולחסוך מעצמכם מטרד מלבב שכזה.

הדברת ג’וקים מבית קליניקס

חברת “קליניקס” מחזיקה ברשותה ציוד מתקדם לשירותי ניקיון ולשירותי הדברת ג’וקים. הציוד המתקדם של החברה מאפשר לה להגיע לכל הפינות, לאמוד על שירות יסודי ומוקפד, ולהדביר כל חלל – מבלי להתפשר על איכות ומקצועיות. ההדברה מבית “קליניקס” הינה הדברה מקצועית ואמינה, המבטיחה להסיר מלבכם עוד דאגה ומטרד.
שירותים נוספים להשלמת החוויה
ב”קליניקס” מאמינים כי שירות מצוין הינו שירות אמין ומקצועי, העונה על כל צרכי הלקוח. החברה חרטה על דיגלה אמינות ויחס אישי, על מנת שתוכלו ליהנות מחוויה כוללת של הדברת ג’וקים ושירותי ניקיון נוספים. “קליניקס” מזמינה אתכם ליהנות משירותי ניקיון נרחבים מבית החברה: ניקיון חלונות, ניקוי שטיחים וספות, שירותי ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון משרדים, עוזרות בית ועוד. כמו כן, החברה מעמידה לרשותכם מענה אישי 24 שעות ביממה, על מנת שתקבלו את השירות הטוב ביותר.