ניקוי חלונות

ניקוי חלונות מצטייר בדרך כלל כפעולה פשוטה במיוחד. תרסיס ניקיון של חברה טובה, עם סמרטוט נקי שיבריק היטב את החלונות, אלו מספיקים לנו בדרך כלל, כאשר מדובר בחלונות רגילים בבית. אך לעיתים יש צורך בשרות של ניקוי חלונות באמצעות חברת ניקיון. מי זקוק לשירות וכיצד מתבצע הדבר?

חלונות נקיים ובוהקים תורמים לתחושת ניקיון ולהרגשה שהמקום מטופח ומושקע. חלונות אין הכוונה רק לחלונות הבית. כיום אנחנו מוצאים את משטחי הזכוכית השקופים הדורשים ניקוי בהרבה מאוד מקומות. יש את החלונות הענק בבתי הקפה או במסעדות השונות, יש את משטחי הזכוכית הגדולים המשמשים כמעקה במרפסות או בגרמי המדרגות בבנייני משרדים רבי קומות, יש את חלונות הוויטרינה הגדולות בחנויות ובקניונים השונים ובקיצור, ניתן לומר שהזכוכית תופסת כיום הרבה מאוד מקום בתחומים רבים ובמתחמים שונים, כאשר לעיתים הופכת פעולת ההברקה והניקיון שלהם למאתגרת ומסובכת במיוחד.

חברת ניקיון נחלצת לעזרתנו

כל אחד מאתנו רוצה ליהנות מחלונות מבריקים ו’שקופים’. הם מעניקים לנו תחושה של ניקיון ושל ברק. לא תמיד יהיה קל כל כך להבריק את החלונות. כאשר מדובר בחלונות בקומה גבוהה במיוחד, שהניקיון של החלונות מצדם החיצוני הופך לאתגר של ממש, או כאשר מדובר בחלונות ויטרינה גדולות, חלונות שצברו אבנית ולכלוך משך תקופה ארוכה בה לא טרחו לנקות אותה, כל המקרים הללו, ועוד, דורשים את המקצועיות ואת המומחיות של חברות הניקיון המציעות במסגרת עבודות הניקיון המקצועיות, את הניקוי וההברקה היסודיים של החלונות ומשטחי הזכוכית השונים, כמו חלונות המעקה שישנם במגדלי המשרדים, חלונות מסך, חלונות תקרה ועוד. בכל אותם מקרים, תצליח רק חברת הניקיון המקצועית להבריק את החלון ולהפוך אותו לחלום שהתגשם…

איך מנקים חלונות?

אז כאמור, את החלונות הרגילים כולנו יודעים פחות או יותר כיצד להבריק. התרסיס של החברה האהובה עלינו, עם סמרטוט טריקו נקי, יבריק את החלון היטב לשביעות רצוננו המלאה. אך במקרים המורכבים שתיארנו לעיל, יבוא הצוות של חברת הניקיון ויבצעו את העבודה בכלים המיוחדים המיועדים לשם כך. מדובר בתכשירי ניקוי מיוחדים המיועדים למשטחים בסדר גודל שכזה, מדובר במגבים מיוחדים ובחומרי ליטוש מיוחדים המיועדים להסרת האבנית או את כל הפסולת שהצטברה על משטחי הזכוכית.

ישנה חשיבות רבה לאבחון נכון של החומרים ממנו מיוצרת הזכוכית וההתאמה של חומר הניקוי בהתאם לכך. כאשר ישנה ההתאמה הטובה של חומר הניקוי לסוג הזכוכית, הרי שהעבודה ממילא תיעשה היטב ובמקצועיות הראויה.

ניקיון החלונות יכלול בדרך כלל, מעבר לשמשות, גם את הניקיון היסודי של התריסים, של המסילות של החלון, של הרשתות ושל מסגרת החלון. כל אלו יקבלו את הטיפול המתאים להם ורק אחר כך יתחיל הטיפול בשמשות שיקבלו את ההברקה והליטוש המתאים והדרוש להם.

מוסדות ציבור, משרדים, בתי עסק ועוד, נהנים בדרך כלל משירותי הניקיון המקצועיים של חברות הניקיון המנקות עבורם גם את השמשות והחלונות.