ניקיון בית אחרי שיפוץ

ניקיון בית אחרי שיפוץ

כל מי שהתנסה בשיפוץ הבית מכיר את העבודה המפרכת של ניקיון הבית לאחר שמסתיים התהליך. מדובר בלכלוך קשה הכולל כתמי צבע, הרבה אבק ועפר ובקיצור, עבודת פרך אמתית. מה אפשר לעשות?
לפנות אל חברה המציעה שירות של ניקיון בית אחרי שיפוץ! אתם תתנו את ההוראות ולאחר כמה שעות יחכה לכם בית נוצץ ומבריק.

ניקיון בית אחרי שיפוץ לא דומה כלל לניקיון רגיל של הבית. גם חולי הניקיון ימצאו את עצמם מיואשים אל מול השאריות שהשאירו אחריהם החומרים השונים, האבק הרב שהצטבר בכל פינה וכתמי המלט והצבע שנדבקו בכל מקום אפשרי ובלתי אפשרי. כדי ליהנות מבית נקי באמת לאחר השיפוץ, מומלץ מאוד לפנות לחברה מקצועית שמציעה את הניקיון והקרצוף היסודיים בעזרת חומרים וכלים מיוחדים לשם כך. החברה תקרצף עבורכם את הפנלים ואת החלונות וכל מקום שיעבור תחת הידיים המקצועיות שלהם, יהפוך לנקי באמת. בסיום הניקיון תוכלו לבחור גם בשירות של הברקה ופוליש לרצפה, כך שהבית יקבל פנים חדשות, רעננות ונקיות…

ניקיון הבית בזמן השיפוץ ולאחריו

בבתים רבים שעורכים בו שיפוצים, בוחרים בעלי הבית לשכור דירה זמנית למגורים כדי שלא להתבוסס באתר הבנייה ולגור בתוך כל הבלגן והלכלוך. דבר זה מסייע גם לפועלים, כאשר המרחב כולו עומד לרשותם ובסופו של יום הם מנקים כראות עיניהם את השטח באופן המתאים. אם בכל אופן בחרתם להישאר בבית, כדאי לכם לשקול את ההעברה של  הרהיטים שלכם למקום מבטחים על מנת שאלה לא יינזקו במהלך השיפוצים. ישנן חברות רבות המציעות אחסון של רהיטים ותכולה שונה של הבית תמורת מחיר סביר. חשוב בסופו של כל יום לעבור על הבית ולאסוף פסולת שעלולה לסכן את בני הבית, כמו אבנים קטנות, ברגים מושלכים, כלי עבודה מסוכנים, כך שהבית יהיה בטיחותי ויהיה אפשרי להתגורר בו למרות כל הבלגן הנוצר בעת הבניה.

בעת עריכת החוזה עם קבלן השיפוצים, יש לייחד סעיף מיוחד בדבר הניקיון בכל יום. חשוב לדרוש את הניקיון המינימלי בסופו של כל יום עבודה כדי שתוכלו להיכנס הביתה אף אם לא בחרתם להמשיך ולהתגורר במקום בזמן ביצוע העבודות.

כאשר הסתיימו השיפוצים בשעה טובה ומוצלחת, הגיע הזמן לנקות היטב באופן יסודי את כל הבית. כאן כדאי להתחיל את העבודה מלמעלה למטה. כלומר, להתחיל בתריסים ובחלונות, לעבור אל הדלתות ואל המשקופים, לקרצף את האמבטיה, האסלה, הקרמיקה, להוריד את שאריות הרובה מהחרסינה ואחר כך לעבור אל הארונות בבית, ארונות המטבח ואת הפנלים והרצפה להשאיר לסוף.

חברות הניקיון מציעות את הניקיון היסודי באופן המקצועי והטוב ביותר כאשר הם מצוידים בכל מה שצריך לשם כך, בציוד שבדרך כלל לא נמצא בכל בית. שווה לשלם עוד סכום כסף עבור הניקיון היסודי וליהנות מעבודה מהירה ויסודית מבלי להתעייף..