רכשתם בית חדש? ברכות! בשעה טובה ומוצלחת, החל פרויקט הפיכת הבית החדש מחלל מאובק לבית מגורים. כל מי שעבר אי פעם מקום מגורים, יודע כי החלק הקשה באמת הוא החלק בו צריך לנקות. אז נכון, לבית חדש יש יתרונות, כמו העובדה שהחלל פתוח וריק, אך גם חסרונות לא מעטים יש לו. ניקיון בית חדש מזכיר לנו תמיד שגלוני אבק לא יודעים לצאת לבד, ובעיקר דורש מאיתנו עבודה מרובה מהסוג שרק המחשבה מעייפת. בדיוק בגלל זה חברת “קליניקס פרימיום” מציעה לכם מגוון שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים במיוחד עבור ניקיון ביתכם. העיקר שתתחדשו!

איך לבצע ניקיון עבור בית חדש ולשמור על השלווה?
ניקיון בתים חדשים, כמו גם שיפוץ הבית ותהליך העיצוב, דורש מאיתנו כוחות נפש רבים. עבור מרביתנו, כאשר מגיעים אל שלב הניקיון כבר אפסו הכוחות. אז רגע לפני שאתם מתמרמרים ונחבטים בשאלה איך לבצע ניקיון ולשמור על שלוות הנפש, “קליניקס” מציעה לכם את הפתרון המושלם לבעיה. שירותי הניקיון של “קליניקס” מותאמים במיוחד עבור כל לקוח, ובעזרת הציוד המתקדם שברשות החברה ניתן להגיע לרמת ניקיון מקצועית ומושלמת. “קליניקס” מציעה לכם שירותים המותאמים במיוחד עבור ניקיון לבית חדש מא’ ועד ת’. כך לא תצטרכו לדאוג, לא לשלוות הנפש ולא לביצוע הניקיון בעצמכם.

מגוון שירותים עבור ניקיון בית חדש

אם שיפצתם את הבית, בניתם לא מזמן או רכשתם מבעל הנכס, כך או כך עבודת ניקיון היא עבודה קשה ומאובקת. “קליניקס” מציעה לכם שירותי ניקיון נרחבים עבור ניקיון בית חדש: ניקיון חלונות, פוליש, הברקה קריסטלית, ניקוי שטיחים וספות, הדברת ג’וקים ועוד. ניקיון יסודי עד הפרטים הקטנים ביותר הכלולים בו, דורש צוות איכותי וציוד מתקדם. “קליניקס” מחזיקה ברשותה ציוד מכני וחשמלי מהמתקדמים ביותר בשוק ומאפשרת לכם קבלת שירותי ניקיון מקצועיים, יסודיים וחסרי פשרות.
“קליניקס” – אמינות ויחס אישי
חברת “קליניקס” שמה לה לנס אמינות לפני הכל, שירות אישי ונאמנות לאינטרס הלקוח. החברה מאמינה כי אלו אבני הבסיס לשירות המצוין שיאפשר לכם ליהנות משירותי ניקיון. “קליניקס” מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה העשיר, פרטיים ועסקיים, וליהנות מיחס אדיב ושירות אמין ומקצועי. החברה מעמידה לרשותכם מענה של 24 שעות ביממה וזמינה לכל דרישה או בקשה בכל נושא.