בשעה טובה שיפצתם את הבית! אבל אפילו שכבר הספקתם להדחיק את החשש הקטן עוד בתחילת השיפוץ, משהו נראה לכם בבית מעורפל. סביר להניח שזה בגלל ששיפוץ, אפילו הקליל והקטן שבהם, תמיד גורר אחריו לכלוך מאסיבי. החל מערימות אבק שהצליחו לחדור לכל פינה ועד טיפות צבע שנפלו על הריצוף הקראמי האהוב עליכם. ניקיון לאחר שיפוץ, איך לומר, הוא השנאה הגדולה ביותר בקרב אוכלוסיית המשפצים, שחוו ערפול כשלכם. אבל אל תדאגו, בדיוק לשם כך מציעה לכם חברת “קליניקס” שירותי ניקיון אחרי שיפוץ ושירותי ניקיון נוספים. בזכות המקצועיות והציוד המתקדם של “קליניקס“, הערפול יעלם כלא היה ותוכלו ליהנות מהיופי של ניקיון משרדים לאחר שיפוצים.

שירותי ניקיון לאחר שיפוץ – מקצועיות

גם אם שיפצת רק את חדר המקלחת הקטנטן שלכם, וגם אם בסה”כ הזזתם קיר בסלון – עבודת ניקיון אחרי שיפוץ היא מהמפרכות והמאובקות יותר. “קליניקס” מציעה לכם מגוון שירותי ניקיון מקצועיים לאחר שיפוץ עבור ניקיון מקצועי במיוחד: ניקוי חלונות, פוליש, הברקה קריסטלית, ניקוי שטיחים וספות, הדברת ג’וקים ועוד. ניקיון לאחר שיפוץ דורש ירידה עד לפרטים הקטנים ביותר, יסודיות וציוד מתקדם. ברשות “קליניקס” ציוד מכני וחשמלי המאפשר ניקיון קפדני וללא פשרות, כך שלא תתחמק אף פינה.

אמינות ויחס אישי – רק ב”קליניקס פרימיום”
חברת “קליניקס” אושרה על ידי יצאת גדול בזכות שירותיה האמינים והמקצועיים. החברה העמידה בראש מעייניה אמינות, יחס אישי ונאמנות לאינטרס הלקוח. ב”קליניקס” מאמינים כי אלה יסודות הבסיס לשירות מצוין, אשר יאפשר לכם ליהנות הן משירותי ניקיון ביתכם לאחר שיפוץ, והן מהשיפוץ והחידוש עצמו. “קליניקס” מעמידה לרשותכם מענה אישי 24 שעות ביממה בכל נושא שהוא, ומקפידה על יחסים אישיים עם כלל לקוחותיה. שירותי ניקיון לאחר שיפוץ הינם רק נדבך בשירות של “קליניקס”, המציע חווית ניקיון אישית, מקצועית ואמינה במיוחד.