ניקיון למשרדים הינו שירות חשוב עבור כל משרד ומקום עבודה באשר הם. סביבת עבודה נקייה מהווה סביבת עבודה נעימה, בטוחה ויעילה יותר. כמו כן, רבים מאיתנו מבלים את מרבית שעות היום במשרד, ועל כן ניקיון למשרדים מהווה נדבך חשוב באיכות חיינו ובשמירה על בריאותינו. חברת הניקיון “קליניקס פרימיום” מציעה לכם מגוון שירותי ניקיון למשרדים, על כל ציר גדרה נתניה. “קליניקס” מזמינה אתכם להצטרף לעשרות חברות מובילות הנהנות כבר היום ממגוון שירותי ניקיון למשרדים מבית החברה.

התאמת שירותי ניקיון למשרדים

חברת “קליניקס” דוגלת בשירות מצוין ומאמינה כי שורשיו טמונים בהקשבה וזיהוי נכון של צרכי לקוחותיה, ובמתן שירות אמין, מקצועי וחם. כמו כן, בחברה רגישים לתנודות ולצרכים השונים של כל משרד, ומאפשרים קבלת שירותים נרחבים ומותאמים אישית של ניקיון משרדים לכל לקוח ולקוח. “קליניקס” מאפשרת שילוב שירותי ניקיון למשרדים בחלקי היום השונים, על פי אופי הפעילות במשרדך. כל אלו על מנת שתיהנה ממשרד נקי בכל יום, באופן המתאים לך ביותר, וללא הפרעה למהלך העבודה.

אמינות ויחס אישי

חברת “קליניקס” חרטה על דיגלה אמינות לפני הכל, יחס אישי ומותאם, ושמירה על האינטרס של הלקוח. החברה שמה לה למטרה מתן מענה ושירותים באופן בו תפיק את מלוא התמורה הן מהשירותים והן מהעסק שלך. על כן אנו ב”קליניקס” ערוכים למתן מענה אישי ואדיב בכל שעות היממה ,אנו דוגלים בפיתוח יחסים אישיים עם כלל לקוחותיה וכן מתן שירותים בהתאמה אישית ללו”ז של המשרד, לגודלו ולצרכיו.

חווית ניקיון מקצועית ופרטנית

על מנת שתקבלו חווית ניקיון מושלמת ומקצועית במיוחד עבור משרדכם, “קליניקס” מחזיקה ברשותה ציוד מתקדם, מכני וחשמלי הציוד המתקדם מאפשר לעובדי “קליניקס” לרדת לפרטים הקטנים ביותר, לבצע ניקיון קפדני ולעמוד על רמת מקצועיות ואיכות שלא הכרתם.,עובדיה עוברים כל העת הכשרות ,סדנאות ועידכונים .יתרה מכך, מציעה לכם “קליניקס” תתי-שירותים עבור ניקיון למשרדים שלכם, אשר ישלימו עבורכם את החוויה: שירות ניקיון חלונות, הדברה ,פוליש והברקה קריסטלית ,ניקוי שטיחים וספות ,ניקיון לאחר שיפוץ המשרד ועוד.

לקוחות

“קליניקס” מזמינה אתכם להצטרף לרשימה העשירה של לקוחותיה אשר מלווים את החברה שנים רבות ותשמח לספק המלצות ללקוחות חדשים ,בין לקוחותינו תוכלו למצוא את: YES, אלקטרה, מאפה הבלקן, קבוצת מגדלים,כפיר מעליות ,המכללה האקדמית לאומנויות ,טרקליני דן בדיוטי פרי נתב”ג ועוד , אנו ב”קליניקס” מספקים ונמשיך לספק שירות מקצועי ואמין במיוחד, בתוספת יחס אישי ואדיב.