0027251001438079241

ניקיון לפני איכלוס

במעבר אל בית, דירה או משרד חדשים כרוכה עבודת ניקיון רבה. זוהי למעשה הפעם הראשונה והיחידה בה תבצעו בחלל ניקיון לפני איכלוס וריהוט. ניקיון שמתבצע לפני איכלוס הוא אולי הניקיון הכי חשוב אך עם זאת, גם הכי מפרך. הוא דורש ירידה לפרטי פרטים, קרצוף יסודי של הרצפות, הפינות, התריסים, האמבטיות, הארונות, החלונות, הקירות ומה לא. המקום שורץ אבק יותר מאשר אויר והניחוחות שאתם עוד מצליחים להריח בלי להשתעל הם ערבוב של צבע ומלט, או במקרה הטוב, פרקט. זה הרגע שבו כולנו מקווים שיש מישהו אחר שיעשה זאת עבורנו. הכירו את “קליניקס”, חברת ניקיון מובילה בישראל המציעה לכם שירותי ניקיון, על מנת שתתחדשו על הצד הנקי והמרענן באמת.
אז אם אתם עומדים לפני כניסה למשרד חדש או בית חדש, אתם וודאי רוצים לבצע במקום החדש ניקיון לפני אכלוס. ניקיון זה מאפשר לכם להיכנס למבנה החדש באווירה נקייה ורעננה.

כאשר מסדרים מבנה חדש לפני כניסה אליו, בית חדש, או משרד חדש, מבצעים בו עבודות שיפוץ קלות, ועבודות ניקיון שונות, על מנת להתאים את המקום החדש לצרכים שלכם. צבע, קדיחה, עבודות גבס שונות מותירות לכלוך רב במקום בו עבדו, לכלוך שלא קל לנקות, למי שאינו איש מקצוע בתחום. שאריות של צבע, או שאריות של דבק מותירות שכבות שבעזרת חומרי ניקוי רגילים אי אפשר לנקות. לכן, לפני שנכנסים למבנה חדש, מעדיפים אנשים להזמין חברת מקצוע על מנת לבצע במקום ניקיון יסודי.

חברת המקצוע מגיעה עם ציוד מקצוע, שמאפשר ניקיון של הקירות והרצפות בצורה מהירה ויעילה, מבלי לפגוע בשינויים שנעשו, לפגום בצבע, או בשיפוץ. בעזרת חומרים מתקדמים וציוד ניקיון מקצועי, הניקיון נעשה במהירות ומותיר את המבנה ריחני, נקי ומבריק.
ניקיון לפני אכלוס נעשה לפני כניסה למשרד חדש, אחרי שמציבים בתוכו את החדרים החדשים ואחרי צביעה של המבנה. או לפני כניסה לבית חדש. חברות ניקיון רבות מציעות שירותי ניקיון לקראת כניסה למבנה ולכן, כדאי לברר על חברת הניקיון ולקבל עליה המלצות, כדי שתהיו בטוחים שקיבלתם חברה מקצועית ואמינה, שתבצע עבורכם את העבודה.

ניקיון לפני איכלוס מ – א’ ועד ת’

אם הבית, המשרד או הדירה שלכם חדשים מהניילון, חדשים לאחר שיפוץ או פשוט חדשים בשבילכם – אין זה משנה. ניקיון זה הוא מאובק ומפרך בכל מקרה. בדיוק בשל כך מציעה לכם “קליניקס פרימיום ” שירותי ניקיון לפני איכלוס הכוללים מגוון רחב של שירותים על פי בחירתכם ובהתאם לצרכיכם: ניקוי חלונות, הדברה, פוליש, הברקה קריסטלית ועוד. מעבר לשאיבת האבק ושטיפת הבית, מומלץ לבצע ניקיון משרדים לפני איכלוס באופן היסודי והקפדני ביותר – בדיוק כפי שמציעה לכם “קליניקס”.

ניקיון יסודי ומקצועי לפני איכלוס מבית “קליניקס”
“קליניקס פרימיום” מציעה לכם ניקיון יסודי לפני איכלוס ברמת האיכות הגבוהה ביותר. בכדי לבצע ניקיון שכזה, מעסיקה קליניקס צוות מקצועי, מסור ואדיב, ומחזיקה בציוד חשמלי ומכני מהמתקדמים בשוק. השילוב של השניים מאפשר ל”קליניקס” לספק לכם שירותי ניקיון לפני האיכלוס עד הפרטים הקטנים ביותר, ללא פשרות וברמת גימור גבוהה במיוחד.

שירותי ניקיון נוספים בהתאמה אישית
ב”קליניקס פרימיום ” מאמינים כי שירות אישי, מקצועי ואמין הוא שירות מצוין. בשל זאת מעמידה לרשותכם החברה עוד מגוון רחב של שירותי ניקיון ואחזקה, ומאפשרת לכם קבלת מענה אישי 24 שעות ביממה. תוכלו לשלב בין השירותים השונים, להתאים אותם לצרכיכם וללוח הזמנים שלכם. הצטרפו למגוון הלקוחות המרוצים של “קליניקס”, המקבלים שירותים לפני איכלוס ובכלל.