פוליש במרכז

כל דירה חדשה שנכנסים אליה, נראית חדשה, נקיה ומבריקה. כל חלק בה הוא חדש – הקירות לבנים וחלקים, הרצפה בוהקת ומבריקה, הברזים נקיים והארונות חפים מלכלוך או מחפצים. כעבור זמן, כאשר חיים בבית, הברק החדש הזה נעלם מן הבית, ואת מקומו תופסת השגרה. בכל הנוגע לרצפות, הדבר בולט במיוחד – עם הזמן, הבלאי והדריכות התכופות, הרצפה מאבדת את הברק שהיה לה כאשר הייתה חדשה, דבר שיוצר מראה ישן יותר ובלוי יותר לבית כולו. אפשר לחדש את הברק הזה של הרצפה, להחזיר לה את נעוריה ולהוסיף לבית כולו ברק וזוהר, באמצעות פוליש לרצפה. פוליש במרכז הוא שירות זמין מאד ומומלץ להזמין אותו אחת לתקופה.

על מנת לבצע פוליש במרכז, חשוב להזמין שירות פוליש מקצועי מחברה בעלת שם. חשוב לבדוק את החברות השונות ולבחור בחברה אמינה ובעלת ניסיון, אשר שולחת אנשי מקצוע מיומנים בתחום. זאת מכיוון שבתהליך הפוליש, אם הוא נעשה שלא כראוי, המרצפות עלולות להישרט ולהינזק יותר. לכן, חברת פוליש במרכז חייבת להיות בעלת ניסיון רב. פוליש במרכז נעשה למרבית סוגי הרצפות, כאשר יש לבחור עבור כל רצפה את סוג הפוליש המתאים לה – ולבעליה. באופן כללי, בכל סוגי הפוליש, ישנם שני שלבים לביצוע העבודה. השלב הראשון כולל שיוף של הרצפות, במטרה להסיר את השכבה העליונה והפגומה של המרצפות, זו שנושאת עליה כתמים שאינם יורדים, שריטות או פגמים אחרים. בשלב השני, מורחים על הרצפה את חומר הפוליש, אשר יוצר ברק מחודש ומרענן לרצפה ולבית כולו. פוליש במרכז יכול להעניק לבית שלכם מראה חדש ממש.

סוגי פוליש במרכז

על מנת לבצע פוליש במרכז יש לבחור את סוג הפוליש המתאים. ישנם 3 סוגים עיקריים של פוליש. מבין הרצפות השונות, רצפת גרניט פורצלן אינה מתאימה לביצוע פוליש, אך כל סוג אחר של קצפה מתאים לביצוע פוליש וניקיון כזה או אחר. חשוב לבחור היטב מבין הסוגים. הנה פירוט בסיסי על האפשרויות:

פוליש וקס – הפוליש השעווני מתאים כמעט לכל סוג של רצפה. הוא הפוליש הפשוט והמהיר ביותר וגם הזול ביותר. לעומת זאת, פוליש וקס גם מחזיק מעמד הכי פחות זמן והוא גם יוצר רצפה מבריקה אמנם, אך גם חלקה בהתאם, כך שהרצפה עלולה להיות לא בטיחותית לילדים או לקשישים.

פוליש קריסטל – זהו הפוליש הנפוץ וגם המומלץ ביותר למרבית סוגי הרצפות. בשיטה זו מחדירים לרצפה חומר פולימרי קריסטלי, אשר מעניק לרצפה מראה מבריק ורטוב, כמו של רצפה שכרגע נשטפה. למרות הברק החזק, פוליש קריסטל אינו מחליק, כך שהוא בטיחותי לחלוטין. הוא גם עמיד ולמעשה מומלץ לחדש אותו אחת לשלוש שנים בלבד.

פוליש אקרילי – פוליש זה מתאים בעיקר לאזורי תעשייה או למקומות ציבוריים, מאחר שהוא עמיד לחומרים כימיים, ומבודד מחשמל.