פוליש וניקיון: פוליש הינו, למעשה, שם כולל לשירותי הברקה של משטחים שונים, בעיקר מרצפות. השם פוליש מגיע מהמילה POLISH, קרי, הברקה או קרצוף. שירותי פוליש במרכז חשובים במיוחד עבור המשרדים הרבים באזור, אליהם מגיעים מדיי יום אנשים רבים. לרוב, מרצפות עשויות מאריחים אשר ביסודם בטון משולב אבן טבעית או אפילו אבן טבעית בלבד. על כן, מרבית המרצפות מאופיינות ברובסטיות גבוהה ואין חשש כי תפגענה במהלך ביצוע ההברקה והקרצוף. כמו כן, משטחים כגון PVC ומרצפות נשחקים ומתיישנים עם הזמן.  פעולת הפוליש למעשה מחדשת ומנקה את המשטחים, נותנת להם ברק ומצפה אותם בשכבת הגנה לאורך זמן.

שירותי פוליש במרכז מבית “קליניקס פרימיום”
שירותי פוליש הינם שירותים המתבצעים באמצעות ציוד מכני מיוחד ומשוכלל. לא כל חברת ניקיון מבינה בתחום הפוליש, ולא בהכרח מחזיקה את הציוד הנדרש והפחד הגדול של לקוחות לפני הזמנת חברת ניקיון היא מנזקים והתנערות מאחריות. על כן, טרם רכישת שירותי פוליש וניקיון חשוב שתבדקו שלחברת הניקיון אכן יש את הציוד והחומרים הדרושים לביצוע פוליש וניקיון מקצועי שהחברה אותה הזמנתם היא אמינה, מוכרת בשוק ולה ביטוחים מקיפים במקרה של נזק .”קליניקס פרימיום”, אשר אושרה ע”י יצאת גדול בשל אמינותה, מחזיקה ברשותה ציוד מתקדם המותאם במיוחד לביצוע פוליש  ואף הברקה קריסטלית ברמת גימור מושלמת. עובדיה עוברים כל העת הכשרות, סדנאות ועידכונים. לחברה חומרי הגנה והברקה ייחודיים, להבטיח כי ישמרו היטב על המשטח מפני שחיקה ובלייה, ולאורך זמן. מעבר לפוליש עצמו, הברקה קריסטלית חושפת שכבה חדשה באריחי המרצפות או המשטח, ונותנת לנו משטח מחודש ומבריק במיוחד.

“קליניקס” – שירות בהתאמה אישית

ב”קליניקס” מאמינים כי חשוב להתאים את השירותים לצרכי הלקוח, לתת שירות אמין ומקצועי, וכי אלו הן אבני הבסיס למתן שירות מצוין ובמיוחד בכל מה שקשור לתחום של פוליש וניקיון. על כן, “קליניקס” דוגלת בפיתוח יחסים אישיים עם כלל לקוחותיה, ומעמידה לרשותם מענה 24 שעות ביממה. כמו כן, “קליניקס” מאפשרת קבלת שירותי ניקיון משרדים מגוונים ומותאמים אישית עבור פוליש במרכז, ועבור כל לקוח וצרכיו הוא.