0501521001438079175

פוליש

כל מה שרציתם לדעת על פוליש וניקיון

חברת “קליניקס פרימיום” הינה חברת ניקיון ואחזקה המתמחה במתן שירותים לפרטיים ולעסקיים. החברה מעניקה מגוון רחב של שירותי ניקיון, בהם שירות פוליש וניקיון והברקה קריסטלית. במהלך שנות פעילותה הרבות, רכשה החברה מוניטין וניסיון רב בתחום. החברה נבדקה ואושרה ע”י יצאת גדול בשל אמינותה ומקצועיותה, וכעת היא שמחה לספק לכם את כל המידע הדרוש לכם טרם השכרת שירותי פוליש במרכז ובכלל.

מהו פוליש?

פוליש הינו תהליך קרצוף וניקוי משטחים ורצפות, המיועד להברקה, חידוש והגנה של המשטחים. פוליש הוא אמנם תהליך ניקוי, אך הוא דורש ידע מקצועי, מיומנות וציוד מתקדם. לא כל חברת ניקיון משרדים מתמקצעת בתחום הפוליש, ועל כן חשוב לבדוק טרם השכרת השירותים כי לחברה אכן יש את הידע המקצועי והציוד הנדרש. חברת “קליניקס” מחזיקה ברשותה ציוד מתקדם ומותאם במיוחד לביצוע פוליש וניקיון על סוגיו השונים, וכן, היא מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומומחים בתחום.

סוגי הפוליש והתאמתם
ישנם מספר סוגים שונים של פוליש , כאשר כל סוג מתאים עבור סוג מסוים של משטח או ריצוף. מידע זה הינו חשוב במיוחד טרם הזמנת שירותי פוליש במרכז ובכלל שכן מתן טיפול שאינו מותאם עלול לשחוק ולהרוס את הריצוף או המשטח שלכם.

פוליש קריסטלי או הברקה קריסטלית: פוליש זה מתאים עבור ריצוף או משטחי אבן ושיש. פוליש קריסטלי הינו תהליך ניקוי ייחודי המשייף את השכבה העליונה וחושף שכבה חדשה של הריצוף או המשטח. לאחר מכן מחדירים חומר איכותי ביותר המספק הגנה הנשארת לאורך זמן. הברקה קריסטלית היא תהליך המעניק מראה מבריק ורטוב למשטח, ומחזיק לאורך שנים.

פוליש ווקס: פוליש מסוג זה מתאים עבור מרבית המשטחים והמרצפות, למעט קרמיקה וגרניט פורצלן. הווקס יוצר שכבת הגנה עליונה על המשטח, מאט את תהליך הספיגה ומגן עליו מפני חדירת נוזלים. פוליש ווקס מעניק למשטח מראה נוצץ, מבריק ומרשים לאורך זמן.

פוליש אקרילי: פוליש אקרילי מומלץ במיוחד עבור משטחי PVC ומשטחי בטון, והוא מתאים לכל ריצוף או משטחי אבן. הווקס האקרילי הינו חומר אנשי סטטי, האוטם ומגן על המשטח מפני הולכת חשמל, מונע החלקה וסימני עקבות, ועמיד בפני חומרים חריפים. הפוליש האקרילי מותיר שכבת הגנה קשיחה, שכן הוא מתייבש ברמת קושי גבוהה. הוא מומלץ במיוחד עבור מקומות בהם התנועה רבה, כגון מקומות ציבוריים, חברות עסקיות וכדו’