שירותי ניקיון “קליניקס”
מי מאיתנו לא אוהב לחזור לבית נקי? לשכב על הספה, ללכת יחף על השטיח בלי להרגיש חול נצמד לכפות הרגליים? מי מאיתנו לא אוהב להיכנס למשרד בבוקר כשהוא נודף ריחות נעימים של ניקיון? לשבת על הכיסא בנוחות כשהשולחן פנוי ומזומן ליום עבודה חדש? כולנו אוהבים. ואם יש מי שיעשה זאת עבורנו – אנחנו אוהבים אפילו יותר. “קליניקס פרימיום” מציעה לכם מגוון רחב של שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים, על מנת שתפיקו את המרב מהסביבה שלכם, בהנאה וללא מאמץ.

ניקיון למשרדים – שיפור העסק בקלות
סביבת עבודה נקייה היא סביבת עבודה אפקטיבית, נעימה ובטוחה יותר. רבים מאיתנו מבלים את מרבית יומם בעבודה, והמשרד הופך להיות בית שני לכל דבר. “קליניקס” מציעה לכם מגוון שירותים עבור ניקיון למשרדים : ניקיון משרדים בבוקר, ניקיון למשרדים בערב, ניקיון למשרדים גדולים או קטנים, ניקיון חלונות, ניקיון לאחר שיפוץ המשרד, פוליש והברקה קריסטלית, ניקוי שטיחים וספות, ניקוי חלונות ראווה, ניקיון למשרדים בתל אביב ואף בכל ציר נתניה – גדרה, ועוד. “קליניקס” מציעה לכם שירות ניקיון אמין ומקצועי אשר בעזרתו תוכלו לשפר את פני העסק שלכם ואף את יעילות עובדיכם, והאווירה במשרד. הצטרפו לעשרות חברות מובילות הנהנות כבר היום ממגוון שירותים לניקיון למשרד מבית “קליניקס” – בואו ליהנות מהניקיון ולהצטרף להצלחה.

שירותי ניקיון לבית – למנוחה אמיתית ושלום בית

מחפשים חברת ניקיון במרכז? עברתם דירה? אתם עובדים קשה ולא מוצאים זמן לנקות? “קליניקס”, חברת אחזקה וניקיון, מציעה לכם מגוון פתרונות לניקיון הבית:  ניקיון בית חדש, ניקיון דירה חדשה, ניקיון למשרדים, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקוי שטיחים וספות, ניקוי חלונות, פוליש והברקה קריסטלית, שירותי פוליש במרכז ואף שירותי הדברת ג’וקים ומזיקים. לחברה פריסה ארצית מנתניה ועד גדרה המאפשרת לכם קבלת שירותים לניקיון ושירותי עוזרות בית בהרצליה, בחולון ובכל נקודה על הציר. תמו ימי הויכוחים על מי לא עוזר למי, תור מי לשטוף את הרצפה ולרוקן את הפחים. לא עוד ניקיון הבית על חשבון המנוחה. הצטרפו ללקוחותינו הרבים והמרוצים, השיבו את השלווה אל ביתכם וחיזרו ליהנות מהניקיון.

“קליניקס פרימיום” – שירות אישי הוא שירות מצוין
ב”קליניקס” מאמינים כי שירות מצוין הינו שירות המושתת על הקשבה והתאמת השירות לצרכי הלקוח. “קליניקס” מעמידה לרשות לקוחותיה מענה אדיב 24 שעות ביממה, ומגוון שירותי ניקיון לבית ולמשרד לשילוב והתאמה אישית עבור כל לקוח. הצטרפו לחוויית הניקיון החדשה של “קליניקס”, וגם אתם תחשפו לשירות מצוין באמת.